Vodoinštalačné práce

Sme symbolom bezpečných riešení za výhodnú cenu

Už viac ako 40 rokov realizujeme vodoinštalačné práce všetkého druhu: kompletné inštalácie rozvodov vody, montáže, rekonštrukcie, opravy, výmeny, izolácie potrubia. Sme špecialisti s potrebnou licenciou aj kvalifikáciou.

Našimi klientmi sú prevažne developerské spoločnosti pre ktoré pracujeme ako subdodávateľ vodoinštalačných prác. Pomáhame však aj fyzickým osobám – majiteľom bytov a rodinných domov napríklad so zapojením kuchynského drezu, upchatou vaňou, pokazeným WC, s montážou umývadla, výmenou kvapkajúcich sifónov a upchatých potrubí.

Nerobí nám problém ani montáž či výmena WC, výmena radiátorov, vodovodných batérií, oprava splachovača alebo aj rohového ventilu k práčke.

Vodár Banská Bystrica

Pri realizácii vodoinštalácií zachovávame rešpekt

Garantujeme vám, že práce vždy vykonáme kvalitne a s dôrazom na spoľahlivosť. S nami nepodstupujete riziko z neočakávaného výpadku vodovodnej siete alebo dokonca poškodenia objektu v dôsledku nekvalitnej inštalácie.

Sme vybavení najmodernejším náradím a používame iba materiály a náhradné diely overených značiek. Vďaka moderným technológiám dokážeme zabezpečiť rýchly priebeh montáže, opravy a efektívne riešenie urgentných problémov.

Ovládame všetky vodoinštalatérske práce od drobných prác po náročné zásahy:

Už viac nemusíte hľadať vodára v Banskej Bystrici

Začneme bezplatnou obhliadkou miesta. Vezmeme do úvahy rozsah a náročnosť práce, cenu materiálu a vaše osobitné požiadavky. Až potom spravíme nezáväznú a férovú cenovú ponuku.

Na materiál a náhradné diely poskytujeme záruku. Nikdy nenavyšujeme cenu našej práce ani neskrývame žiadne poplatky.

S našimi profesionálnymi službami v oblasti vodoinštalácií môžete mať absolútnu istotu, že vaša inštalácia bude vykonaná kvalitne, bez rizika následných komplikácií a s maximálnou spokojnosťou.

Kontaktujte nás

Postaráme sa o Vašu vodoinštaláciu, aby fungovala spoľahlivo a bez rizika komplikácií.