Elektroinštalačné práce

Dôslednosť, profesionálny prístup, dostupné ceny

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1990 ako spoľahlivý partner v oblasti elektroinštalácií, revízií elektrických zariadení, výroby a montáže rozvádzačov a montáží, opráv a revízii aktívnych a pasívnych bleskozvodov. Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú poskytovať profesionálne služby, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

Elektrikár Banská Bystrica

Jedným z našich hlavných cieľov je zabezpečiť, aby naše služby boli dostupné pre každého klienta. Preto sme sa zaviazali k udržaniu konkurencieschopných a dostupných cien, čo nám umožňuje poskytovať profesionálne služby bez toho aby sme vyčerpali váš rodinný alebo firemný rozpočet.

V prípade náhleho problému s vašimi elektroinštaláciami sme pripravení na rýchle a efektívne servisné zásahy. Môžeme vám byť k dispozícii 24 hodín denne, aby sme riešili problémy a obnovili bezpečnosť vašich elektroinštalácií v čo najkratšom čase.

Vykonávame nasledujúce elektroinštalačné práce:

Sme dôslední. Nezáleží na tom či hľadáte elektrikára v Banskej Bystrici na zapojenie spotrebiča alebo subdodávateľa pre kompletné realizácie elektroinštalácií. Pre každého klienta odvedieme prácu v 100% kvalite.

Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup, dostupné ceny a rýchlu reakciu na vaše potreby oceníte ako tisíce našich spokojných zákazníkov v banskobystrickom kraji od roku 1990.

Kontaktujte nás

Sme pripravený pomôcť Vám s opravou, rekonštrukciou alebo montážou elektroinštalácie.
Kontaktná osoba: Martinec Peter, kontaktný e-mail: info@hydroterm.sk