Solárne systémy

Návrh, montáž a servis

Solárne systémy slúžia na využitie energie zo slnečného žiarenia na výrobu elektrickej energie alebo tepelnej energie na rôzne účely. Realizujeme návrh, montáž a servis solárnych systémov.

Solárne tepelné systémy

Tieto systémy zbierajú slnečné žiarenie a konvertujú ho na tepelnú energiu. Táto tepelná energia sa môže použiť na ohrev vody pre domácnosť alebo na kúrenie v budovách.

Solárne systémy na ohrev vody – fototermické systémy

Solárne kolektory môžu byť použité na ohrev vody pre domácnosti alebo komerčné budovy. Táto metóda zníži náklady na prípravu teplej úžitkovej vody, ohrev vody v bazénoch a zároveň zníži spotrebu energie.

Solárne systémy návrh, montáž

S nami šetríte peniaze a prírodu

Investícia do solárnych systémov sa vypláca prakticky od prvej minúty. Jej návratnosť pri využití dotácie je 5-7 rokov, na faktúrach za energie ušetríte približne 70% a jej životnosť sa počíta v desiatkach rokov, minimálne 40.

Postaráme sa o návrh solárnych systémov presne podľa vašich predstáv a okolnosti (počet ľudí v domácnosti, zložitosť systému, vzdialenosť solárnych panelov od bojlera apod. ) Zohľadníme vaše očakávania a premietneme ich do návrhu optimálneho solárneho systému.

Naše ceny solárnych systémov patria medzi najvýhodnejšie a férové

Solárne systémy realizujeme na komplet. Dodáme solárnu zostavu, postaráme sa o návrh, dopravu, kompletnú profesionálnu montáž, záručný a pozáručný servis.

Kontaktujte nás

Hydroterm je symbolom spoľahlivosti a úspory, ktorá vašej domácnosti bude slúžiť desiatky rokov. Radi s Vami preberieme podrobnosti a pripravíme nezáväznú cenovú kalkuláciu.
Kontaktná osoba: Martinec Peter, kontaktný e-mail: info@hydroterm.sk