Servis kotlov

Intergas, Attack, Wolf, Vaillant, Protherm, Bosch-Junkers

Vykonávame montáž, inštaláciu, revízie a autorizovaný servis kotlov značiek Intergas, Attack, Wolf, Vaillant, Protherm, Bosch – Junkers. Postaráme sa o záručné a pozáručné opravy, pravidelné ročné servisné prehliadky kotlov, sezónne prehliadky, výmeny a spustenie kotlov do prevádzky. Naše služby poskytujeme predovšetkým v Banskej Bystrici a okolí, po dohode za vami radi prídeme v rámci celého Slovenska.

Dávame maximálny dôraz na kvalitu produktov a služieb, spoľahlivosť a profesionálny prístup ku každému zákazníkovi.

Servis, montáž oprava kotlov

Pracujeme ako pre firmy a organizácie, tak aj pre fyzické osoby – majiteľov bytov a rodinných domov. Zabezpečujeme aj kompletnú revíznu dokumentáciu ku  konkrétnym zariadeniam v prevádzke.

Servisnej činnosti okolo plynových kotlov sa venujeme viac ako 10 rokov. Prešli sme si servisom starších kotlov, takže sme schopní urobiť servis a revízie aj na zariadenia na ktoré sa dnes už nikto neškolí. Neprestávame sa však vzdelávať a učiť nové – moderné technológie. S nami neriskujete problémy s kotlom.

Nepodceňujte servisné prehliadky kotlov. Pravidelný servis plynového spotrebiča by sa mal vykonávať jedenkrát ročne, ideálne pred vykurovacou sezónou. Vyhnete sa tak zbytočným poruchám, zvýšenej spotrebe paliva a eventuálnej nebezpečnosti zariadenia z dôvodu úniku plynu a emisií.

Servisná prehliadka kotlov zahŕňa:

Kontaktujte nás

S našimi profesionálnymi službami v oblasti servisu, opravy a revízie kotlov môžete mať absolútnu istotu, že váš kotol bude fungovať spoľahlivo a bez rizika komplikácií.